طوفان الاحرار - وعده صادق - موشک باران اسرائیل توسط سپاه اسلام
  • 1403/01/26 - 13:03
  • - تعداد بازدید: 658
  • - تعداد بازدیدکننده: 657
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /appsettingFree

طوفان الاحرار - وعده صادق - موشک باران اسرائیل توسط سپاه اسلام

انتقام سخت و حمله ی تاریخی جمهوری اسلامی ایران به اسقاطیل

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا فتحْنا لک فتْحاً مبیناً
در زمانی که دشمن خونخوار اسلام و مسلمین، با حمایت‌های قاطع و آشکار حامیان جنایتکار خود و با تکیه بر سرمایه‌های کثیف مالی، روز به روز وقیح‌تر و گستاخ‌تر می‌شود و دست به وحشیگری و خونخواری می‌زند، دلاور مردان جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر توکل و مدد پروردگار عالم، قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام و همچنین توان و قدرت بالای نظامی  خود، این سگ وحشی و دست آموز آمریکا را در شبی که میلیون‌ها نفر در سراسر جهان نظاره‌گر قدرت‌نمایی بی‌نظیر جبهه حق علیه باطل بودند، تنبیه کردند.
رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی، آن چنان هیمنه‌ای را بر خود متصور بود که خود را قدرت اول منطقه تلقی می‌کرد و بر اساس همین توهم، هرروز وقیح‌تر و وحشی‌تر از قبل، دست به جنایات وحشیانه و غارت جان و مال مردم بی گناه در منطقه می‌زد.
این غده سرطانی، با اشتباه محاسباتی خود، علاوه بر دست درازی به حریم کشور‌های منطقه و به خاک و خون کشیدن مردم بی گناه فلسطین و به خصوص غزه،  کار را به جایی رساند که مستقیم و به صورت علنی به کنسول‌گری ایران که خاک کشور مقدسمان محسوب می‌شود جسارت و دست درازی کرد و تعدادی از غیور مردان این مرز و بوم را به شهادت رساند. اینک فرزندان حیدر کرار به گونه‌ای دستانشان را قطع کردند که دیگر جرأت نگاه کردن به سمت مواضع و منافع جمهوری اسلامی ایران را به خود ندهند.
بی شک اتفاقاتی که در شب گذشته رخ داد، تاریخ را به گونه‌ای دیگر رقم خواهد زد که آیندگان از آن به عنوان الگو و سرمشقی برای ایستادگی در برابر ظالمان و متجاوزان الهام گیرند.
در این برهه ما نیز به حسب وظیفه و توان خود ضمن قدردانی از وعده صادق رهبر عزیزمان و مجاهدت جان بر کفان غیور سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران، بر خود فرض می‌دانیم یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدرمان به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید تهرانی مقدم پدر موشکی ایران، شهدای ترور، شهدای هسته‌ای و تمامی مدافعان حریم پاک ولایت را گرامی داشته و اعلام کنیم تا آخرین نفس پای آرمان‌های این نظام و انقلاب ایستاده‌ایم و در مسیر ایستادگی و دفاع از سرزمینمان جان خواهیم داد.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 813
کلمات کلیدی
مدیر سایت زاهدان
خبرنگار

مدیر سایت زاهدان